DRUKOWANIE LASEROWE I SKANOWANIE

W świecie goniących terminów i narastającej presji rosną wymagania dotyczące potrzeby uzyskania nieskazitelnych wydruków i skanów, które powinny być wykonane w jak najkrótszym czasie po jak najmniejszych kosztach. MARPONET oferuje jakość, której potrzebujesz. Posiadamy wysokiej klasy urządzenia firmy RICOH, pozwalające na druk z prędkością do 45 str./min. oraz skanowanie z prędkością do 35 str./min. Niezwykła prędkość, jakość, funkcjonalność i wielozadaniowość naszych urządzeń zapewni Ci szybką obsługę na wysokim poziomie.


 

DRUKOWANIE FOTOGRAFICZNE I NADRUKI NA CD/DVD

Do zadań, w których liczy się wyjątkowa jakość i efekt wydruku, polecamy wydruki wykonywane na fotograficznej drukarce atramentowej firmy Epson. Pracuje ona w rozdzielczości 5760x1440 DPI. Wydruk fotografii o rozmiarach 15 x 10 cm wykonuje w 12 s. Ponadto umożliwia nadruk na płytach CD i DVD, co nadaje im szczególny charakter.


 

LAMINOWANIE

Kiedy zależy Ci na zapewnieniu wyjątkowej trwałości wydruków czy dokumentów proponujemy laminowanie. Nasz laminator obsłuży każdy format papieru do rozmiaru A3. Nietypowe rozmiary przycinamy za pomocą laserowej gilotyny. Proces laminowania nie tylko zabezpiecza wydruki przed szybkim zużyciem czy wilgocią, ale także usztywnia kartkę oraz uwydatnia kolory i nadaje połysk. Posiadamy folie laminacyjne o różnych grubościach. Dopasujemy odpowiednią do Twoich potrzeb i późniejszych zastosowań przygotowanych materiałów.

 

BINDOWANIE

Masz już dość szukania notatek, rozsypujących się wiecznie kartek, dokumentów… ?
Mamy na to radę, już nie musisz jeździć, robić zbędnych kilometrów i szukać punktu z usługą bindowania. Bo masz ją już na miejscu! To właśnie dla Ciebie BINDUJEMY!
​Nasz JAZON PLUS spisuje się znakomicie, przyjdź i sprawdź! ;-)

Dane kontaktowe

MARPONET
ul. Rynek 17D
49-340 Lewin Brzeski

Tel. 77 415 0187

Sklep

E-mail: sklep@marponet.pl
Tel. 77 415 0187

Zapraszamy:

od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 - 17:00

oraz w sobotę
w godzinach 9:00 - 13:00

 
Go to top